Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Widziszewo - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 399 000 zł229,56 m² 6 094,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 079 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący z 2017 roku, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Widziszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Bucz Nowy

Bucz Nowy(Widziszewo + 15 km)

886 000 zł145,41 m² 6 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Okazja. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący zbudowany przez właścicieli z wysokiej klasy materiałów w miejscowości Bucz, ul. Jesionowa. Oferta na wyłączność. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Południowa

Śmigiel(Widziszewo + 6 km)

179 000 zł75 m² 2 386,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:384 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, parter z poddaszem do adaptacji, położony w atrakcyjnej części Śmigla, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Leszno

Leszno(Widziszewo + 22 km)

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Biegowa

Lipno(Widziszewo + 14 km)

439 000 zł91,50 m² 4 797,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w Lipnie przy ul. Biegowej. W ramach inwestycji powstają 4 lokale mieszkalne: 2 lokale z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Nowy Dwór

Nowy Dwór(Widziszewo + 21 km)

470 000 zł126,60 m² 3 712,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom w Krzywiniu. Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż dom o powierzchni 126,6 m2, w stanie surowym zamkniętym. Wybudowany na osiedlu domków jednorodzinnych, w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Mostowa

Krzywiń(Widziszewo + 17 km)

1 190 000 zł296 m² 4 020,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Krzywiniu przy ul. Mostowej o powierzchni użytkowej 296m2 , mieszkalnej 207m2. Budynek usytuowany na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Zatorze,Leszno(Widziszewo + 22 km)

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Grottgera

Leszno(Widziszewo + 22 km)

569 000 zł98,22 m² 5 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Jesteśmy lokalnym, niezależnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na rynku leszczyńskim od 15 lat Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Masz pytania lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osieczna

Osieczna(Widziszewo + 16 km)

1 699 999 zł422,92 m² 4 019,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Atrakcyjny i nowoczesny dwulokalowy dom w Osiecznej. Wyjątkowa oferta sprzedaży dwulokalowego domu o powierzchni ok. 422,92 m , położonego na dużej działce 934 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Grotniki

Grotniki(Widziszewo + 20 km)

550 000 zł90,86 m² 6 053,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w cenie mieszkania, 5 min od jeziora, lokalizacja w sercu Boszkowa to idealna okazja zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i dla inwestorów. Dzięki bliskości.